+ 0 lat

doświadczenia na rynku

+ 0

oferowanych kierunków

0

lotnisk, z których organizujemy wyloty

Popularne kierunki

Doskonale wiemy, dokąd warto wybrać się na wakacje.
Sprawdź polecane kierunki wakacyjne i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Grecja

Turcja

Egipt

Włochy

Francja

Hiszpania

Dlaczego warto?

Najlepsze oferty

Wskażemy propozycje skrojone na miarę Twoich potrzeb – powiedz nam, jak chcesz spędzić urlop, a my pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę.

Kompleksowa organizacja

Zajmiemy się organizacją transportu i pobytu – Ty nie musisz się niczym przejmować i możesz beztrosko korzystać z uroków wakacji.

Bezpieczeństwo

Współpracujemy z doświadczonymi przewoźnikami i wiemy, w jakich hotelach warto się zatrzymać – z nami nie podróżujesz w ciemno!

Opinie klientów

Czytaj na blogu

Znajdziesz tu praktyczne wskazówki dotyczące podróżowania
i artykuły omawiające najpopularniejsze kierunki wakacyjne, które warto odwiedzić!

Najczęściej zadawane pytania

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób korzystających z naszych usług,
zebraliśmy w jednym miejscu często zadawane pytania.

W każdym hotelu obowiązują określone doby hotelowe. Zgodnie z międzynarodowymi standardami zakwaterowanie odbywa się w dniu przyjazdu ok. godziny 15:00, a wymeldowanie w dniu wyjazdu o godzinie 12:00 czasu lokalnego.
W dniu wykwaterowania należy zwolnić pokój do godz. 10.00 lub 12.00, bez względu na godzinę zakwaterowania lub późną godzinę wylotu. W większości hoteli otrzymacie jednak pokój przeznaczony do przechowania bagażu i będziecie mogli korzystać z infrastruktury hotelowej oraz atrakcji dostępnych na miejscu.
Prosimy, aby przybyć na lotnisko najpóźniej 2 godziny przed odlotem. To czas niezbędny na odprawę, nawet wtedy, gdy dokonana została rezerwacja miejsc.
Tak. Przewóz wózka typu gondola lub spacerówka dla dzieci poniżej drugiego roku życia jest bezpłatny. Jeżeli dziecko skończyło 2 lata, wózek można zabrać w ramach limitu bagażu rejestrowanego. Jest on zabierany do luku bagażowego przed wejściem na pokład samolotu i oddawany po przylocie na lotnisko docelowe.
Tak, godziny przelotu mogą ulec zmianie. Zgodnie z Warunkami Uczestnictwa na 24h przed wylotem należy sprawdzić, czy godziny nie uległy zmianie.
Informacje o przysługującym limicie bagażu znajdują się w umowie/dokumencie podróży. Każdemu pasażerowi posiadającemu odrębne miejsce w samolocie przysługuje jedna sztuka bagażu rejestrowanego oraz jedna sztuka bagażu podręcznego. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie linii lotniczej obsługującej Twój lot.
Nie. Dziecku poniżej drugiego roku życia nie przysługuje osobne miejsce – ze względów bezpieczeństwa dziecko podróżuje na kolanach opiekuna.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas – rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z Twoją podróżą!