Planujesz wakacje? O tym koniecznie pamiętaj przed podróżą!

Zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami, które zgromadziliśmy dla Ciebie – dzięki nim ograniczysz stres związany z podróżą i odpowiednio się do niej przygotujesz. Niezależnie od tego, czy na swój urlop lecisz samolotem, jedziesz autokarem, czy płyniesz promem – zajrzyj do naszego krótkiego poradnika!

Oto, o czym musisz pamiętać!

● Sprawdź opcje wyżywienia w Twoim miejscu pobytu – najczęściej są to:
❖ BB – śniadanie,
❖ HB – śniadanie i obiadokolacja,
❖ FB – śniadanie, obiad i kolacja,
❖ AI – all inclusive obejmujący nie tylko trzy posiłki, lecz także napoje i przekąski.

● Pamiętaj o noszeniu bransoletki, jeśli wykupiłeś ofertę all inclusive.

● Podróżujesz z dziećmi? Poznaj programy animacyjne proponowane najmłodszym, dowiedz się też, czy wymagana jest dodatkowa opłata za łóżeczko niemowlęce lub wyżywienie dla niemowlaka (do 2 roku życia).

● Pamiętaj, że w większości krajów turystycznych życie tętni również nocą – weź pod uwagę niedogodności związane z hałasem.

● Sprawdź warunki pogodowe wynikające ze specyfiki klimatu w kraju, do którego się wybierasz – mogą one wpłynąć na ograniczenie oferty wypoczynku i możliwość korzystania z wycieczek.

● Zapoznaj się z kulturą i tradycjami panującymi w danym kraju.

● Sprawdź listę rzeczy, których nie można wywozić z danego kraju – szczególnie roślin i produktów pochodzenia zwierzęcego.

● Chcesz zabrać na wakacje swojego pupila? Koniecznie poinformuj nas o tym, a my znajdziemy hotel udostępniający taką możliwość.

● Dowiedz się, czy przed wyjazdem do danego kraju zalecane są jakieś szczepienia ochronne.

Najczęściej zadawane pytania

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób korzystających z naszych usług,
zebraliśmy w jednym miejscu często zadawane pytania.

W każdym hotelu obowiązują określone doby hotelowe. Zgodnie z międzynarodowymi standardami zakwaterowanie odbywa się w dniu przyjazdu ok. godziny 15:00, a wymeldowanie w dniu wyjazdu o godzinie 12:00 czasu lokalnego.
W dniu wykwaterowania należy zwolnić pokój do godz. 10.00 lub 12.00, bez względu na godzinę zakwaterowania lub późną godzinę wylotu. W większości hoteli otrzymacie jednak pokój przeznaczony do przechowania bagażu i będziecie mogli korzystać z infrastruktury hotelowej oraz atrakcji dostępnych na miejscu.
Prosimy, aby przybyć na lotnisko najpóźniej 2 godziny przed odlotem. To czas niezbędny na odprawę, nawet wtedy, gdy dokonana została rezerwacja miejsc.
Tak. Przewóz wózka typu gondola lub spacerówka dla dzieci poniżej drugiego roku życia jest bezpłatny. Jeżeli dziecko skończyło 2 lata, wózek można zabrać w ramach limitu bagażu rejestrowanego. Jest on zabierany do luku bagażowego przed wejściem na pokład samolotu i oddawany po przylocie na lotnisko docelowe.
Tak, godziny przelotu mogą ulec zmianie. Zgodnie z Warunkami Uczestnictwa na 24h przed wylotem należy sprawdzić, czy godziny nie uległy zmianie.
Informacje o przysługującym limicie bagażu znajdują się w umowie/dokumencie podróży. Każdemu pasażerowi posiadającemu odrębne miejsce w samolocie przysługuje jedna sztuka bagażu rejestrowanego oraz jedna sztuka bagażu podręcznego. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie linii lotniczej obsługującej Twój lot.
Nie. Dziecku poniżej drugiego roku życia nie przysługuje osobne miejsce – ze względów bezpieczeństwa dziecko podróżuje na kolanach opiekuna.

Masz pytania?

Napisz do nas – rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z Twoją podróżą!

Wycieczki zagraniczne

Twoją pasją są podróże i chcesz odkrywać nowe miejsca w komfortowy i bezpieczny sposób? Z nami wyjedziesz do wielu krajów, nie martwiąc się o warunki pobytu na miejscu czy wygodny transport – to wszystko zapewnimy Ci jako doświadczony pośrednik sprzedaży ofert turystycznych. Eksploruj nieznane terytoria, ciesz się błogim relaksem i korzystaj z uroków zagranicznego klimatu, a nam powierz organizację!

Jakie bilety oferujemy?

Mamy dla Ciebie bogaty wybór biletów na Twoje wymarzone wakacje!

Autokarowe

Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, abyś wygodnie i szybko dotarł do miejsca docelowego.

Lotnicze

Bezpośrednio i szybko – tak właśnie podróżuje się samolotem, dlatego sprawdź koniecznie dostępne bilety.

Promowe

Rejs to nie tylko transport do wybranej destynacji, lecz także niezapomniana przygoda – bilety na prom znajdziesz w naszej ofercie.

Regulamin

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Eget donec massa pulvinar risus mi. Risus
tellus feugiat vestibulum risus montes morbi.

Czytaj na blogu

Znajdziesz tu praktyczne wskazówki dotyczące podróżowania
i artykuły omawiające najpopularniejsze kierunki wakacyjne, które warto odwiedzić!