Podróżuj wygodnie i tak, jak lubisz

Mamy dla Ciebie bogaty wybór biletów na Twoje wymarzone wakacje!

Niezależnie od tego, czy wolisz jazdę autokarem, lot samolotem, czy niezapomniany rejs – zorganizujemy dla Ciebie bilety u znanych i sprawdzonych przewoźników. Wiemy, jak zdobyć je w atrakcyjnych cenach, jednocześnie zapewniając komfort podróży. Dzięki nam dotrzesz do wybranego miejsca sprawnie, wygodnie i bezpiecznie... a w dodatku możliwie najtaniej! Już teraz sprawdź, jakie bilety masz do wyboru!

Jakie bilety oferujemy?

Autokarowe

Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, abyś wygodnie i szybko dotarł do miejsca docelowego.

Lotnicze

Bezpośrednio i szybko – tak właśnie podróżuje się samolotem, dlatego sprawdź koniecznie dostępne bilety.

Promowe

Rejs to nie tylko transport do wybranej destynacji, lecz także niezapomniana przygoda – bilety na prom znajdziesz w naszej ofercie.

Zaplanuj wygodną podróż

U nas to Ty decydujesz, czy na swoje wymarzone wakacje chcesz dojechać autokarem, dolecieć samolotem, czy dopłynąć promem.
Z chęcią podpowiemy Ci najkorzystniejsze opcje!

Wygodna podróż autokarem

W wiele miejsc można dotrzeć autokarem ze znanymi przewoźnikami, którzy dysponują bogatą flotą pojazdów. Przestronne, klimatyzowane wnętrza, wygodne siedzenia, starannie dobrane trasy, aby droga przebiegała przyjemnie i sprawnie oraz doświadczeni kierowcy dbający o bezpieczeństwo pasażerów – to zyskasz, wybierając podróż autokarem.

Leć szybko i bezpośrednio samolotem

Szybko, tanio i wygodnie – właśnie tak podróżuje się samolotem. Mamy dla Ciebie bogatą ofertę biletów w tanich liniach lotniczych oraz u renomowanych linii rejsowych. To Ty decydujesz, jak dotrzesz na swoje wymarzone wakacje, a my pomożemy Ci dolecieć bezpośrednio i bez zbędnych, męczących przesiadek.

Przeżyj niesamowitą przygodę i popłyń w rejs!

Marzysz o podróży wśród morskich fal zapewniającej zapierające dech w piersiach widoki i możliwość delektowania się otulającą Cię bryzą? Sprawdź, jakie bilety na prom mamy w swojej ofercie i zaplanuj niezapomniany rejs na swój urlop. To przygoda, którą z pewnością zapamiętasz.

Często zadawane pytania

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób korzystających z naszych usług,
zebraliśmy w jednym miejscu często zadawane pytania.

W każdym hotelu obowiązują określone doby hotelowe. Zgodnie z międzynarodowymi standardami zakwaterowanie odbywa się w dniu przyjazdu ok. godziny 15:00, a wymeldowanie w dniu wyjazdu o godzinie 12:00 czasu lokalnego.
W dniu wykwaterowania należy zwolnić pokój do godz. 10.00 lub 12.00, bez względu na godzinę zakwaterowania lub późną godzinę wylotu. W większości hoteli otrzymacie jednak pokój przeznaczony do przechowania bagażu i będziecie mogli korzystać z infrastruktury hotelowej oraz atrakcji dostępnych na miejscu.
Prosimy, aby przybyć na lotnisko najpóźniej 2 godziny przed odlotem. To czas niezbędny na odprawę, nawet wtedy, gdy dokonana została rezerwacja miejsc.
Tak. Przewóz wózka typu gondola lub spacerówka dla dzieci poniżej drugiego roku życia jest bezpłatny. Jeżeli dziecko skończyło 2 lata, wózek można zabrać w ramach limitu bagażu rejestrowanego. Jest on zabierany do luku bagażowego przed wejściem na pokład samolotu i oddawany po przylocie na lotnisko docelowe.
Tak, godziny przelotu mogą ulec zmianie. Zgodnie z Warunkami Uczestnictwa na 24h przed wylotem należy sprawdzić, czy godziny nie uległy zmianie.
Informacje o przysługującym limicie bagażu znajdują się w umowie/dokumencie podróży. Każdemu pasażerowi posiadającemu odrębne miejsce w samolocie przysługuje jedna sztuka bagażu rejestrowanego oraz jedna sztuka bagażu podręcznego. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie linii lotniczej obsługującej Twój lot.
Nie. Dziecku poniżej drugiego roku życia nie przysługuje osobne miejsce – ze względów bezpieczeństwa dziecko podróżuje na kolanach opiekuna.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas – rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z Twoją podróżą!